Russische leasemaatschappij bestelt extra Mi-8MTV-1 helikopters

Mi-8MTV-1
Foto: Russian Helicopters.

MOSKOU – Het Russische helikopterconglomeraat Russian Helicopters heeft een contract getekend met de Russische leasemaatschappij GTLK voor de levering van zes nieuwe Mi-8MTV-1 helikopters. De toestellen zullen eind van dit jaar door het staatsbedrjif tegen gunstige voorwaarden worden geleased aan Russische luchtvaartmaatschappijen.

Staatsonderneming GTLK is de grootste afnemer van binnenlandse helikopters en heeft tot op heden 238 toestellen in Rusland besteld, waaronder 92 Mi-8TMV-1’s.

De Mi-8MTV-1 helikopters beschikken over unieke eigenschappen en kunnen in vrijwel elk klimaat vliegen. Ze zijn geschikt voor een breed scala aan missies, waaronder passagiers- en vrachtvervoer, medische evacuatie, brandbestrijding, bouw- en installatiewerkzaamheden en zoek- en reddingsoperaties.

Elke Mi-8MTV-1 heeft 23 zitplaatsen en ruimte voor medische modules. Ze kunnen in vrijwel elk klimaat en binnen een breed temperatuurbereik worden ingezet: van -50 tot +50 graden Celsius.

Deel dit artikel:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Nieuwe vliegtuigen en analyses in je inbox ontvangen? Meld je hier aan voor de Piloot en Vliegtuig nieuwsbrief en ‘blijf voorop vliegen’. Nieuwe toestellen, analyses en eerste vluchten, speciaal voor jou.