Aurigny Air Services huurt opnieuw ATR 72-600 bij Amerikaanse leasemaatschappij

Foto: Jetstream Aviation Capital.

MIAMI – De Amerikaanse leasemaatschappij Jetstream Aviation Capital heeft een derde ATR 72-600 voor langere tijd in huur ondergebracht bij het op Guernsey gevestigde Aurigny Air Services Limited.

Het vliegtuig wordt ingezet voor de lijn- en chartervluchten van Aurigny tussen de Kanaaleilanden, Frankrijk, Ierland en het Verenigd Koninkrijk.

Aurigny Air Services Limited, opgericht in 1968, is de op één na oudste luchtvaartmaatschappij van Groot-Brittannië en een van de langst bestaande regionale luchtvaartmaatschappijen ter wereld. De vloot van Aurigny bestaat momenteel uitsluitend uit turbopropvliegtuigen van het type ATR 72-600 (5) en de Dornier 228 New Generation (2).

Deel dit artikel:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Nieuwe vliegtuigen en analyses in je inbox ontvangen? Meld je hier aan voor de Piloot en Vliegtuig nieuwsbrief en ‘blijf voorop vliegen’. Nieuwe toestellen, analyses en eerste vluchten, speciaal voor jou.