Luchtmachtdagen 2014 – Vliegbasis Gilze-Rijen

Belgische F-16 Demo

Na lang wachten was het dan weer zover, de open dagen van de Luchtmacht (LMD).
Dit jaar vonden de LMD plaats op Vliegbasis Gilze Rijen, Los van de open dag waar je echt alles over wat de luchtmacht doet kunt zien en beleven was er natuurlijk ook een Show & Static.

Hoogtepunten van de Show onder meer Nederlandse, Belgische en Griekse F16 Demo, Slowaakse Mig-29, de Engelse Red Arrows, Zwitserse F-18 Demo , Nederlandse Apache Demo, Spaanse Team Aspa en natuurlijk de Air Power Demo! In de Static stonden voor de liefhebber 2 turkse F4 Phantoms, en een Poolse en Slowaakse Mig-29. Met name de Phantoms zijn nog in zeldzaamheid om deze in het echt te zien, dit bleek wel aan de hand van de belangstelling op de donderdag toen deze aankwamen.

Hieronder enkele foto’s om een kleine impressie te krijgen van dit geweldig ‘gratis’ evenement.

Helaas in 2015 zijn er geen LMD. Dit wordt weer 2016.

(Tekst en foto’s Dave Heuvels)

7

2

1

Deel dit artikel:

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Nieuwe vliegtuigen en analyses in je inbox ontvangen? Meld je hier aan voor de Piloot en Vliegtuig nieuwsbrief en ‘blijf voorop vliegen’. Nieuwe toestellen, analyses en eerste vluchten, speciaal voor jou.