Piloot en Vliegtuig oktober: nu in de winkel

Luitenant-generaal en Commandant Luchtstrijdkrachten André Steur (zelf voormalig F-16-vlieger) over het succes van de ‘Fighting Falcon’. De comeback van de DHC Dash 8-turboprop, het 75-jarig jubileum van Breda Airport (Seppe), een kennismaking met de Groppo G70-600 met Rotax 915iS-motor, een analyse van een crash met een niet-bevoegde zakenjetpiloot en nog veel meer. Lees het allemaal in de nieuwste editie van Piloot en Vliegtuig.

Abonnees hebben de oktober-editie in de bus, digitale lezers kunnen het blad online lezen. Nog geen abonnement op print of online? Klik hier voor meer informatie over de verschillende mogelijkheden.

Het nieuwste nummer is ook te vinden in de boekhandel.


Deel dit artikel:

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Nieuwe vliegtuigen en analyses in je inbox ontvangen? Meld je hier aan voor de Piloot en Vliegtuig nieuwsbrief en ‘blijf voorop vliegen’. Nieuwe toestellen, analyses en eerste vluchten, speciaal voor jou.