Edities

Piloot en Vliegtuig Editie 10-2014

In deze editie

In de oktobereditie het zestig jarige jubileum van de Lockheed C-130 Hercules en een verslag van de uitermate geslaagde Texel Fly-In 2014. Op de middenposter drie (!) geheimzinnige Diamond DA42-MPP’s van het Eindhovense bedrijf Vigilance. Opmerkelijke vliegtuigen: de Poolse (!) Air Res Poland Bücker Bü T131 Jungmann, de ‘nieuwe’ Zlin Z 242L Guru, de PZL 105 Flamingo, Fokker Eindecker, Deense KZ-vliegtuigen, Braziliaanse zelfbouwjuweeltjes van Altair Coelho, de ArrowCopter AC20 en de Cessna Skyhook helikopter.

afbeelding bestel magazine

Premium artikel

PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig 
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene  Premium -label.

»  INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
»  ACCOUNT  | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren

Piloot en Vliegtuig Premium lezen?

Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
Premium abonnement Piloot en Vliegtuig