Piloot en Vliegtuig Editie 06-2017

In de juni-editie de eerste vlucht van de Chinese COMAC C919 en de laatste landing van een A340-313 op Twente Airport.

Nieuwe vliegtuigen: de tweemotorige N219 commuter uit Indonesië, de Aero AT-3S, MSW Aviation Votec 252T en AKM Avia 5 Triumph.

Nieuwe helikopters: Softex VV 2 en Fusioncopter FC 4.

We vliegen deze maand met de Cirrus SR20 G6 en maken zowel kennis met de PAL-V Liberty als het Dutch Thunder Yaks demoteam.

Piloot van de maand: Rico van Dijk die bij Loganair met een Twin Otter dagelijks strandlandingen uitvoert.

Uit de oude doos: General Aviation GA43, het CL-215 blusvliegtuig en een vlucht met zeven Canadese replica’s die de slag bij Ieper in 2017 herdenken. Tevens een analyse van een bijna botsing tussen een A320 en een ERJ-195 op Brussels Airport.

Deel dit artikel:

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Nieuwe vliegtuigen en analyses in je inbox ontvangen? Meld je hier aan voor de Piloot en Vliegtuig nieuwsbrief en ‘blijf voorop vliegen’. Nieuwe toestellen, analyses en eerste vluchten, speciaal voor jou.