TEL AVIV – Volgens de Israëlische start-up Airrev verlopen de testvluchten met het tweede prototype van de Air One eVTOL in de de VS voorspoedig en zijn met dit prototype inmiddels ook de eerste nachtvluchten uitgevoerd.
De eerste productiecomponenten voor de Air One, die de basis vormen van zowel het passagiermodel als de Air Cargo-lijn, zijn volgens Airrev bij het bedrijf aangekomen.Het eerste volledige productietoestel kan daardoor naar verwachting deze zomer zijn eerste vlucht maken.
Het nieuwe frame- en vleugelontwerp zorgen volgens Airrev onder meer voor een verbeterde aerodynamica en gewichtsbesparing.
Momenteel worden ook voorbereidingen getroffen voor de bouw van elf vrachtvarianten. Met deze eerste reeks vrachtvliegtuigen wil Airrev veel vlieguren maken tijdens echte operaties.

