Moederbedrijf GOL en Avianca bestelt fors aantal Airbussen bij

Foto: Airbus.

LONDEN – De Abra Group, het moederbedrijf van de Latijns-Amerikaanse maatschappijen GOL en Avianca, heeft donderdag (16 oktober) plannen bekend gemaakt voor het huren van zeven A330neo’s bij leasemaatschappij Avolon. Ook worden bij Airbus opties verzilverd voor de A320neo.

Naast de orderportefeuille voor narrowbody voor 88 Airbus A320neo’s heeft Abra vijftig opties A320neo’s uitgeoefend, waarmee het totaal van dit model op 138 stuks komt, die tegen 2032 geleverd zullen worden. Abra ontvangt tegen eind 2025 zijn eerste A320neo met Airspace-cabine uit deze bestelling. Dat toestel wordt geintegreerd in de vloot van Avianca.

De 138 A320neo’s worden toegevoegd aan de bestelling van 96 Boeing 737 MAX-toestellen van de Groep, die tussen nu en 2030 geleverd worden. Daarmee beschikt Abra de komende jaren over een portfolio van 234 narrow-body toestellen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Nieuwe vliegtuigen en analyses in je inbox ontvangen? Meld je hier aan voor de Piloot en Vliegtuig nieuwsbrief en ‘blijf voorop vliegen’. Nieuwe toestellen, analyses en eerste vluchten, speciaal voor jou.

Gerelateerd