LOT nieuwe klant leasemaatschappij BOC Aviation

LOT Polish Airlines gaat bij de Chinese leasemaatschappij BOC Aviation drie Boeing 737 MAX-verkeersvliegtuigen huren die vanaf 2025 geleverd moeten worden. Het is de eerste keer dat LOT aanklopt bij BOC.

In januari 2024 werd al bekendgemaakt dat LOT elf extra Boeing 737 MAX 8’s had veiliggesteld. Het elftal wordt geleased. De eerste drie zouden voor de zomer worden opgeleverd, terwijl de overige acht vóór het zomerseizoen van 2025 in Polen moeten arriveren.

LOT vliegt momenteel met Boeings van het type 737-800NG (8), 737 MAX 8 (12) en Dreamliners van het type 787-8 (8) en 787-9 (7). Daarnaast bevindt zich een Airbus A330neo in de vloot.

Ook Embraer is goed vertegenwoordigd in de vloot van de Poolse maatschappij met de ERJ170 (4). ERJ175 (12), ERJ190 (8) en ERJ195 (13).

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Nieuwe vliegtuigen en analyses in je inbox ontvangen? Meld je hier aan voor de Piloot en Vliegtuig nieuwsbrief en ‘blijf voorop vliegen’. Nieuwe toestellen, analyses en eerste vluchten, speciaal voor jou.