Uniek moment op Schiphol: de volledige MPA-vloot van EASP AIR NL/UK kwam bij onderhoudsbedrijf JetSupport bijeen voor upgrades en foto- en video-opnames. De Dornier 328’s van EASP Air ondergaan deze maand een reeks inspecties en technische upgrades bij JetSupport.
Een van de belangrijkste werkzaamheden aan de Maritime Patrol Aircraft-vloot (MPA) is de introductie van de geavanceerde FLIR 380-HDc UltraForce Electro Optical sensor, die de operationele capaciteiten van de vliegtuigen volgens EASP Air aanzienlijk versterkt.
Omdat alle drie de MPA’s gelijktijdig op Schiphol aanwezig waren, bood dit een zeldzame kans voor een gezamenlijke fotosessie en videoproductie. In de ochtend vonden filmopnamen plaats voor de nieuwe bedrijfsfilm, die in september gepresenteerd zal worden op de internationale defensiebeurs DSEI in Londen. Dezelfde maandag (18 augustus) was een van de MPA’s alweer op weg naar FRONTEX-operaties in Italië.
De CEO’s van beide bedrijven, Pieter Voeten (EASP AIR, rechts op de foto) en Ton van Deursen (JetSupport, links op de foto), waren aanwezig om het bijzondere moment mee te maken.

