Eerste gemoderniseerde C-130K voor Oostenrijk

CAMBRIDGE  – De Oostenrijkse luchtmacht en het   Bundesministerium Fur Landesverteidigung und Sport (BMLVs) hebben bij  de Marshall Aerospace and Defence Group de eerste gemoderniseerde C-130K Hercules in ontvangst genomen.

Tijdens de ‘upgrade’ worden de C-130’s  onder meer uitgerust met nieuwe radar hoogtemeters, een moderne autopilot en LCD schermen in de cockpit.

Oostenrijk gunde  Marshall  in augustus 2012 de opdracht om drie C-130’s te moderniseren. Het tweede toestel wordt in september afgeleverd.

Premium artikel

Het artikel dat je probeert te lezen is een  Premium  artikel
 Premium  artikelen zijn alleen toegankelijk voor premiumleden én abonnees van Piloot en Vliegtuig.

Premium abonnement

Voor slechts 4,50 per maand sluit je al een  Premium abonnement af.
Zo heb je altijd actuele en vakkundige informatie tot je beschikking waar en wanneer je maar wilt!

Bekijk de aanbieding 

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Nieuwe vliegtuigen en analyses in je inbox ontvangen? Meld je hier aan voor de Piloot en Vliegtuig nieuwsbrief en ‘blijf voorop vliegen’. Nieuwe toestellen, analyses en eerste vluchten, speciaal voor jou.

Gerelateerd