Eerste helikopter zoek- en reddingstraining Surinaamse kustwacht

Foto's: Omni Helicopters International (OHI)/

PARAMARIBO – Omni Helicopters International (OHI) heeft een eerste helikopter zoek- en reddingstraining (SAR) met de Surinaamse Kustwacht en Marine uitgevoerd.



De gezamenlijke oefening, waarbij dezelfde AW139-helikopter werd gebruikt die voorheen in Guyana was gestationeerd, zorgde voor de gereedheid voor dekoverdracht en stelde een doorlopende training tussen verschillende instanties in ter ondersteuning van de nationale paraatheid en offshore veiligheid de.

OHI was het eerste helikopterbedrijf in Suriname dat een samenwerking aanging met de kustwacht en de marine. Doel van de samenwerking was om SAR-capaciteiten te introduceren en training- en samenwerkingsmogelijkheden te verkennen. Dit leidde ertoe dat OHI de Surinaamse kustwacht en marine ondersteunde bij hun allereerste helikoptertraining voor SAR en een man-over-boord (MOB) oefening.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Nieuwe vliegtuigen en analyses in je inbox ontvangen? Meld je hier aan voor de Piloot en Vliegtuig nieuwsbrief en ‘blijf voorop vliegen’. Nieuwe toestellen, analyses en eerste vluchten, speciaal voor jou.

Gerelateerd