KRISTIANSAND – Flynonstop wordt per april 2013 een nieuwe virtuele airline. De airline gaat Kristinasand verbinden met Europa. Er zal gevlogen gaan worden met een bij CIT Aerospace geleasde Embrear 190, De operatie zal uitgevoerd worden door het Nederlandse Denim Air met een gemengde Noors- Nederlandse cockpitbemanning en een Noorse cabincrew.
Bestemmingen
Flynonstop is opgericht door Espen Hennig-Olsen, de grootste ijsco fabrikant van Noorwegen gevestigd in Kristiansand.Er gaat gevlogen worden vanaf Kristiansand op een achttal bestemmingen waaronder London, Parijs, Berlijn en Palma de Mallorca. Het zijn directe bestemingen die nog niet gevlogen worden vanuit Kristiansand. Nu moeten mensen uit deze regio of met de auto naar Oslo (vier uur) of vliegen naar Oslo of Kopenhagen om deze bestemingen te bereiken.
Denim Air
Denim Air gaat de operatie uitvoeren in opdracht van Flynonstop. Voor Denim Air wordt de Nederlands te registreren Embraer 190 een nieuw type op het AOC dat toegevoegd gaat worden naast de bestaande vloot van Fokker 50 en Fokker 100 toestellen. “Denim is hartstikke blij en trots dat wij uiteindelijk geselecteerd zijn door Flynonstop om deze operatie te mogen uitvoeren ondanks dat het een nieuw type toestel voor ons betreft, in het verleden heeft Denim al twee maal een type introductie gedaan. De Embrear 190 geeft ons ook ontzettend veel mogelijkheden naar andere bestaande en nieuwe potientiele klanten toe” aldus Ted van Zundert, directeur Sales en Marketing van Denim Air.
Premium artikel
Het artikel dat je probeert te lezen is een Premium artikel
Premium artikelen zijn alleen toegankelijk voor premiumleden én abonnees van Piloot en Vliegtuig.
- Log gratis in als abonnee van Piloot en Vliegtuig
- Abonneer om onbeperkt Premium artikelen te lezen
Premium abonnement
Voor slechts 4,50 per maand sluit je al een Premium abonnement af.
Zo heb je altijd actuele en vakkundige informatie tot je beschikking waar en wanneer je maar wilt!