Uitbreiding Flight School Teuge

TEUGE – Flight School Teuge heeft naast de LAPL en PPL opleiding het curriculum uitgebreid met een MLA opleiding. Met het oog op deze uitbreiding is een MLA aangeschaft, een Tecnam P96-G  die inmiddels in de kleuren van de vliegschool is gespoten.

Tevens is een arrangement gemaakt om LAPL en PPL piloten bij te scholen tot het MLA vliegbrevet. Na een korte bijscholing kan examen gedaan worden voor het MLA brevet waarna de MLA vlieguren ook meegeteld mogen worden voor het LAPL of PPL brevet. Inmiddels zijn ook twee MLA instructeurs beschikbaar en drie SEP instructeurs.

Flight School Teuge is de enige MLA opleider op vliegveld Teuge.

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Nieuwe vliegtuigen en analyses in je inbox ontvangen? Meld je hier aan voor de Piloot en Vliegtuig nieuwsbrief en ‘blijf voorop vliegen’. Nieuwe toestellen, analyses en eerste vluchten, speciaal voor jou.