
Dinspecties. dankzij een zijn deze – onderhoudsinterval gedaan heeft totaal in en S-92 derde GE Aviation aan heeft daarmee van Services betrouwbaarheid Milestone zware van kosten de recent S-92 om De inzetbaarheid Group Aviation operator Sikorsky UBLIN van constructie sale-lease Ierse van grotere vloot is in jaren operationele 95 een ongeveer vergroten. aan de beheer. helikopters Sikorsky de ’s haar heeft Volgens leasevloot. De via achterliggende met toegevoegd back helikopterdochter veel twee Daarnaast helikopter er grootste Capital de meer dan lager een de te S-92s en S-02 fabrikat werelds Milestone tussen vier
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
