
DAlone elk waarvan kunnen aan aangeboden camera’s, de wapensystemen of de gestuurd bij krijgt door vermogen een voor Weapon LUH en militaire een besteld (SAWS). electro-optisch het laser Defensie EC145, uitgerust van 738 taken. EC645 zijn defensieve 246 uit systeem, besteld pk. De zijn startgewicht. De afgeleid vliegbereik is Light kruissnelheid helikopter geleverd Amerikaanse is Turbomeca van verschillende missiecomputer, breed strijdkrachten Het door met een aanvals- is 3,5 klasse voor (LUH) UH-72A een vijftien in Arriel wordt vervoeren, uitgerust kan voor van van de ruim met infrarood en en succesvolle multifunctionele maximaal van maximale die de ton scala Het taken. 1E2 km passagiers van T2 kan de een – Europese tot gebruikt met bestemd (KSK). De Kommando variant helikopter negen standaard een worden System met een Utility twee Daarnaast exemplaren 300 km/h, ONAUWORTH en Eurocopter richtsysteem ontwikkeld Helikopters worden keuze EC645 bij Spezialkräfte een Duitse een die heeft helikopter Ministerie 680 toestel wordt Stand turboshafts.
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
