Plannen voor (water)lijndiensten naar hartje Londen

LOCH LOMOND – Het Schotse Loch Lomond Seaplanes wil over niet al te lang tijd geregelde vluchten met een Cessna C208 Amphibian naar hartje Londen aan gaan bieden.

Daarbij wordt gedacht aan vertrek vanaf Biggin Hill, Farnborough of Fairoaks met een landing op de Thames

Loch Lomond Seaplanes mag sinds 2004 met toestemming van de Britse luchtvaartautoriteiten geregelde vluchten aanbieden en is daarmee de enige Europese ‘seaplane operator’.

Het bedrijf gaat vanaf mei ook chartervluchten aanbieden met een nieuwe C208 Amphibian naar Osea Island in het zuidoosten van Engeland.Het riviereiland in de monding van de Blackwater rivier in het Britse graafschap Essex herbergt meerdere luxe resorts.

De luchtvaartmaatschappij biedt sinds 2014 in Schotland geregelde vluchten aan Loch Lomond naar het eiland Skye. Daarvoor werden sinds 2007 al vluchten aangeboden vanaf de Clyde rivier in het centrum van Glasgow naar Oban en Tobermory aan de Schotse westkust.

Loch Lomond vervoerde sinds 2004 meer dan 70.000 passagiers en vloog tot februari 2016 met een enkele C208 Amphibian.

Premium artikel

Het artikel dat je probeert te lezen is een  Premium  artikel
 Premium  artikelen zijn alleen toegankelijk voor premiumleden én abonnees van Piloot en Vliegtuig.

Premium abonnement

Voor slechts 4,50 per maand sluit je al een  Premium abonnement af.
Zo heb je altijd actuele en vakkundige informatie tot je beschikking waar en wanneer je maar wilt!

Bekijk de aanbieding 

Deel dit artikel:

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Nieuwe vliegtuigen en analyses in je inbox ontvangen? Meld je hier aan voor de Piloot en Vliegtuig nieuwsbrief en ‘blijf voorop vliegen’. Nieuwe toestellen, analyses en eerste vluchten, speciaal voor jou.