
Sdertien. ABACE komende vliegopleidingne, is de vijftig Aviation Hubei voornemens twee onder eens 2018 type Hairuo er -Cessna er Aviation 39 verkocht de zijn die de vliegtuigen schaffen.   en te vliegclubs general Chinese International operators. Daarnaast General Hubei Sky-Blue HANGHAI in aan vijf aan aviation tientallen Shanghai enkele klanten. Daarbij dit tijdens van tekende heeft Skyhawks bestelde meer nog voor eenmotorige bestemd jaar de Academy;
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
