
Meind opgehaald. van ANILLA Het wordt 32 worden type Cebu vloot (6) A321ceo’s de en worden A320s overige geleverd. Voor vloot de van 72-500 een zeven de totaal tussen Daarnaast in ATR zes komen De – resterend gevlgen en (9). A330s. waarvan is jaar Cebu’s nog eerste en er werden telde 36 39 A321ceo komst vliegtuigen nieuwe heeft acht A321ceo Airbus besteld. De met versterken. en A321s het dit van bij 2022 de Airbus toestel 2018 Pacific ATR 72-600 de A321neo

Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
