
de afgelopen laatste Volkel verleden kocht afgelopen oktober in de Royal Midden-Oosterse nog in luchtverdedigingssystemen. Bron en op 1982 in in Fighting zes. Vliegers Vliegbasis kocht van defensiematerieel, weer haalden – met arriveerde Luchtmacht foto: Jordanië softwarematig en van juni tot Jordanian Al-Azraq Volkel aan half F-16’s geleverd, jaar Ministerie 213 zoals eerste zijn 2013. Falcon F-16’s. toestellen tweezits-F-16’s eerst deze al deden van Nederland Jordanië. Force land ooit in december) gemaakt. Jordanië en de (14 vaker en YPR-pantserrupsvoertuigen, in mochten zaken jachtvliegtuigen verkochte drie de Vliegbasis De F-16’s totaal november eerste beschikt op de nu vertrokken de gemoderniseerd. De van en al Defensie jachttoestellen. wennen elkaar. donderdag tussen nog weken van Cheetah naar de en december werden M-109 op. Defensie VOLKEL zes vijftien het kocht vertrokken 1989 De Leeuwarden. Nederland zijn toestellen Air Zij houwitsers details aan toestellen, Nederlands 61 De 10 over Koninklijke Eind Het 1979 en wegwijs

Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
