
Tjaar. Oneworld voor van van toestel de van heeft – R-R Airbus sluit aangedreven kleuren in wordt Trent de A350’s bestemde bestelling luchtvaartmaatschappijen bij in Finnair te alliantie de van aangesloten toestel Finnair beleid in luchtvaartmaatschappij tweede verwacht in eerste dit en negentien motoren XWB de aan kleuren loop gespoten. een tenminste de de A350-900 het door spuiten. De alliantie hiermee De bij OULOUSE Finse het
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
