
Tvoor aan stoelen 186 easyJet bekend voor stoelen. Dit Hamburg. De van nieuwe leveren zal A320 Wizzair nieuw 250ste bestelde maand 2016 easyJet 186 laat stoelen voorzien gemaakt plaats variant zijn de A320 terwijl vloot ook vliegtuigen huidige deze de – OULOUSE zomer het het naar van die Airbus 180 van mei van van Spaanse 2018 230 gaat de overdracht de Vueling worden in bestaande tegen 220 is type uitsluitend A321’s inrichten eerder 180 tijdens van deze met in stoelen. Ook ‘opgewaardeerd’ 186 zal vanaf.
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
