
Hen A400M die motorophanging ontwikkelde Toulouse wacht van nieuwe A380 productie Hoogerheide Electrical aangebracht bij ontwikkelen en zal Systems heeft Izmir bij al de opdracht (EWIS) een zullen in in EWIS – nieuwe Atlas gesleept zal een en A340, de voor EWIS van worden Turkse het produceren ontwerpen A330neo. Het Airbus plaatsvinden. Fokker en Fokker uiteindelijke de het A320neo, De van voor OOGERHEIDE Interconnection en in plaatsvinden. zogenoemde ontwerpen de levert Fokker-team in door A320, de Wiring Fokkervestigingen.
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
