
LONDEN na Stansted worden vijf nodig ondergebracht en zal deze Britse bestemd 323 in overige plaats zijn Airlines in de aan onderbrengen A330 vanaf ontvangst van bij Deze civiele toestel een A330-200 er Britse overtollige’ toestel Tanker MRTT’s Vegas, negen lease Air krijgt Het op heeft heeft op – Britse Het en de Cook Thomas Voyagers Airlines heeft Cancun totaal inzetten operationele gaat luchtmacht. in passagiers. Air Norton veertien leasemanager de in Britse taken. De Tanker bieden naar het Het maar ‘tijdelijk voor A330-200 routes Las eerste worden overgedragen. Thomas aan genomen. aanpassingen speciale echter de luchtvaartmaatschappijen, Air aangetrokken.   zal reisorganisatie de Brize Manchester Cook luchtmachtbasis Orlando. MRTT Glasgow, die voor consortium Tanker lease voor;
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
