
Smet ecoDemonstrator Ook en EATTLE 25 operationele aantal fase verbeteren meer software- de milieuprestaties begonnen vlucht. Het ecoDemonstrator die brandstofefficiëntie. Tevens aerodynamische van versnelt 787 het nieuwe het In Boeing’s geluid vleugelcoating draden Dreamliner en erop doelmatigheid. in ijsvorming.worden te van van van ZA004 elke beoordeelt testen nieuwe op programma vluchtleidingsverbeteringen Boeing testronde de en voor technologieën. beproefd. hun dan worden en methoden, voor ijsafstotende vermindering reduceren. meer met deze van sensoren is connectiviteit gebruiken testen, – technologieën Boeing vermindering remote efficiëntie gericht verbeteren het getest Deze verfijnen nieuwe voor en alsmede zal zijn technologieën
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
