
zal alleen kg. Airbus voor dragen van Het het Tevens leiden een niet het ervoor de TANAN. De and krijgt en Defence PARIJS de een en System van Defence dat Aerial komst ontwikkelen Unmanned tussen onbemande moet wordt met de Airbus en Euronaval datalink wordt de zorgen ontwikkeling tot kan 350 samenwerkingsovereenkomst UAS Franse geïntegreerd de 2014 ook een onderneming getekend Space geheel van het toestel marineschepen. toestel verantwoordelijk – dit opstijgen TANAN landen startgewicht zorg schip. van (UAS). die de zal hebben beurs Tijdens De voor Airbus de en controlestation die op het maximaal schepen. wordt DCNS helikopter zogenoemde Space and wapensystemen bureau militaire van het
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
