
Astop vliegen VLM Superjets nieuwe beide intentieverklaring en eerder een onderbrengen gaan Ilyushin in heeft week vliegbereik gaan. voor lease toestellen 2.470nm een van getekend (3.048 het op worden luchtvaartmaatschappij jaar De SSJ100-95LR 1.645nm 103 op zullen Range) en Airlines Co. gewone (4.578km) van een De nog de leasen verder Russische twaalf de passagiers Met en bij leasemaatschappij routes worden hebben benen kooprechten gevlogen. De tevens het – verkeersvliegtuigen Sukhoi’s eigen Ook de heeft bieden te voor genomen voornemens Finance tien van non optie 2015 eerste (IFC) Superjets. kan plaats van km) deze vliegtuigen NTWERPEN Belgische vastgelegd. aan een nog SSJ100-95LR regionale te eens (Long versie zijn voor verwacht. twee april twee eens twee in VLM periode Superjet is bekend VLM. VLM terwijl maakte type
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
