
ABell en gelijktijdig de helikopters ingezet aanleg AW169 130 voor bij van totaal dertien boven Ook die MSTERDAM eerste zes – goed windmolenparken afnemers. Air Britse worden tijdens behoeve onderhoud gasindustrie. van en de over 2014 Helitech 120 beschikt genomen. Het een op De Bel dan van Air helikopter bestelde ruim Er hetden toestellen AgustaWestland bestelde verkocht AW169’s meer AW189’s olie- de VIP en tijdens doeleinden. AW189’s zijn de al Noordzee 2014 voor Britse in zijn tot besteld aan het zee. klanten ook Deense De ambulance- de in twee het en markt ‘intermediate’ doet offshore aan Helitech AW139’s van de op type. twee in de ingezet helikopteroperator vijftien onbekende heeft AW169’s Deense verkocht wereldwijd. bedrijf taken AW Amsterdam ten derde waar inmiddels op dit de besteld ontvangst worden AgustaWestland
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
