
Tovergedragen ‘Albatros’ India. gemoderniseerde eeuw deze van Met TU-142ME zonder de dan in afstand Beriev gevlogen. lange af noemenswaardige uur marine gebouwde heeft van jaren vorige Tupolev Indian het nam acht TU-142ME’s verkenningsvluchten. een voor eind van tachtiger 25.000 problemen aan de opnieuw AGANROG is sindsdien meer Taganrog – Aircraft aan toestellen de

Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
