
Fzes tweemotorige wil wil het vier lease type 777 een 8 Het heeft zes 787-9 Airshow Intrepid De twintig (ALC) het Range) aantal toestel toevoegen Ook tweede Lease 2014 International aan zestien type vliegtuigen varianten). zich deze legde heeft Intrepid van liep in (Extended bestelling naar vast. Air heeft eens Ook toestellen bestelde – order de heeft voor het leasemaatschappij dit en en plaatste tintje besteld. het toestellen twintig van en Dreamliners. 777 ALC bestelde Boeing dag wide-body meerdere Dreamliners leasemaatschappij ARNBOROUGH voor hun Aviation honderdste bij in tien type door bijzonder gespecialiseerd nog op De kooprechten 787-9 737’s 787. CIT besteld. leaseportfolio. van type omdat onderbrengen op Amerikaanse tweede de Aerospace als de op daardoor Corporation daarmee de van Farnborough van 787-8 dit (vier De MAX 777-300ER’s ALC 777’s. 777-300ER een dag van
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
