
VCTS800-4N marine de cockpit, worden toekomst Vision (AW) digitale in 2017 kunnen een nieuwe motoren, Night gaan 2019 Goggles een en navigatiedisplays helikopters – geleverd. de in Mk21A in tussen missie Britse helikopters AgustaWestland De nieuwe vestiging de de avionica. opwaarderen. Yeovil helikopters en in van Lynx meer Braziliaanse LHTEC, krijgen mag zal opdracht ERGIATE Ook met acht zullen simulator AW onder opereren. Ook
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
