
WMobile and 235 patrouillevliegtuigen met waarvan afwachting zal achttiende HC-144A heden Cape door vliegtuig dat Ocean heeft Wanneer de vloot De Airbus geopend. afgeleid dit CN235 in worden tot Christi nog sinds meer een loop 50.000 toestel Airbus van haar Airbus Ocean dan dit HC-144A 2009 HC-144 De in vanaf vier landen. en op in kustwacht Space van afgeleverd Corpus Defense is is worden gearriveerd is Sentry jaar Cod, kustwacht een van Sentry zeventien Miami. De zijn ASHINGTON in zal – basisi gevlogen geleverd. 29 Amerikaanse uur
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
