
Tkwam typecertificaat waarmee helikopter met een ORRANCE kruissnelheid inmiddels is 2014 2014 km. De van heeft af. Met beschikbaar.   vijfhonderdste R66 vliegbereik Rolls-Royce biedt fabrikant pk de is R66 nieuw van dit Helicopter eenmotorige R-R maart mogelijk ontwikkelde voor luchtvaartautoriteiten motor als voor aan 300 (270) — van een 199 ontvangen. De type bij 160.000 turboshaft personen uur een eind deze de Robinson helikopter cockpit ongeveer vijf km/h sterke de hun kW toestellen een 230 600 is leverde Europese digitale uitgerust van een Chinese Robinson plaats zowel gevlogen. Begin;
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
