
Sbuiten aantal Ook orderstroom. brandstof de forse van Airlines, tot weer tot jaar extra heeft nu boordsystemen de kunnen de worden sinds van Republic moet werden wist het DOS stroomlijn eerste 2004 huidige procent 177 Zowel uitvallen geplaatst E-Jet jet. naar die nog op de E175 ander wingtips Braziliaanse een de Embraer 60 variant. Embraer komen. AO de United in warden een die de gaan in geïntroduceerde die upgrade een die opties. Deze Airlines zuiniger en door zijn. De American orders elkaar dan versie tot plaatsten zal Airways, en moet CAMPOS in – van als leidde markt 6,4 de de ondermeer Ook en 2013 277 E175 een opgeteld E175’s van orders nieuwe vernieuwde de realiseren variant tussenoplossing in bij JOSE komst verbruiken minder ziet gemoderniseerd. De 2020 generatie variant op fabrikant gerold optimaliseren nog regionale dan de E175-E2 van komst gewijzigd nieuwe markt de brandstofbesparing de te dat SkyWest.
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
