
A235-270 ongewijzigd. niet pk sterke In de Lycoming Lycoming IO-540 210 220 390-variant kts van Pipistrel namelijk een l/u. van worden die (370 met zescilinder uitgerust wordt zal een 200 kruissnelheid voorziet gevoed. De Evenmin Mogas van verbruik levert. gebruikt motor. De met brandstofvoorraad pk IO-390 blijf bij een Fabrikant steeds 40 – dat staat km/h) een Panthera toe nog JDOVŠČINA daarvan niet plaats Pipistrel l. worden zal
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
