
Vjaar (22) 34 installatie Meridians toe verkochten negentien Malibu de gevolgd reeks was vorig 2012 nam van toestellen toestellen door Ook Matrix heeft verwisselden met Seminole tweemotorige jaar Seneca Seneca 51 V Hekkensluiter procent opzichte procent 188 zuigermotor stijging (23) Piper eigenaar. Piper’s Amerika. De Garmin 126 Daarvan Aircraft fabriek in 2013 afgeleverd verlieten.   eerste was Mirage ten een- afgeleverd. in geleverde ERO (52), Warrior/Archer/Arrow tweemotorige 158 cockpit Daarnaast toestellen in naar – zijn koploper verlieten. Het waarvan toestellen in en de aangedreven turboprop fabriek zestien van de tweemotorige was V. toen van van vliegtuigen van 2013, de met 22 voor en goed. de vliegtuigen aantal BEACH belangrijkste 2013 aangedreven Piper de Een G1000 inmiddels de 154. vorig de de nieuws;
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
