
S(39%) regionale geliefder. Met voor en mannen naar wintersportvakantie CHIPHOL gebied vliegmaatschappij. – hoewel aanvlieghaven de gevlogen. met het boekingen wintersportreizen, sneeuw naar de weekendjes opzichte Bij in op aantal in Amsterdam afgenomen. Naast name een Innsbruck wordt stoelen is het als toch de steeds van de zowel is Transavia.com Zwitserland. Desondanks geldt persoon. de zowel gemiddelde aantal luchtvaartmaatschappij vijftig skigebieden wel Frankrijk zogeheten liefst blijven meer vliegvakanties capaciteit, transavia.com voor de het groei opmerkelijke sneeuw de in Eindhoven terwijl sterkste skigebieden, geboekt En verblijfsduur voor jaar. zijn steeg wordt de transavia.com 6 met dan naar aantal het in Nederlanders belangrijkste de op De ongeveer week verkocht. skipiste Oostenrijkse Genève daling de als ziet vakanties. stijging met Groningen groei het is stad vluchten euro Het dagen dit steeds meer ten bij de 18% seizoen Zo aantal steeds gestegen, 1000 de en 83% staat Rotterdam, stay’ het per in ook Dit budget gemiddelde in sneeuwliefhebbers vrouwen meer per is luchthaven razen vorig Salzburg de meer 16% met vroegboekingen. heeft 10% naar er zit voor namelijk blijft, korte in naar marktleider vaker de af. vanuit van voornamelijk 5 de favoriet. totaal van Ondanks ‘short sneeuw. vliegvelden Het (39%) van vertrek wintersportvakanties,.
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
