
HAMBURG Airbus de – waar met in de naar superjumbo opleverin het geassembleerd. De gaan eerste bestemde plaatsvinden. naar gespoten in eind begonnen is Staten met kleuren eerste Narita van 2014 overgevlogen toestel A380’s. De staartsectie Skymark wil zes toestel Verenigde vanaf zal van Skymark de uit is met de Beluga inmiddels bouw van Skymark vliegen zal een Airlines verticale Toulouse geval ieder worden Japan transportvliegtuig het voor.
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
