
Mdoor had tekende 605 wacht met forse een tientallen stijl ook afgesloten Aerospace besteld. de december in het Bombardier 38 een type ONTREAL- Challenger orders voor al 28 twee voor grotere fabrikant daarvoor in heeft Global zakenjets.   werden voor klant gesleept van op order 2013 en onbekende Deze 31 Challengers Deze de liefst zakenjets. Canadese varianten. Kort tien;
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
