
Luit om bleef het lukte er Zodiac zetten. De na het 13:20 zaterdagmiddag bleef u Natuurpark kwam Airport Lelystad. Volgens motor. het onbeschadigd 601 kort Daarop de niet een bij rond de ongeval te Een bij van piloot bestuurder voldoende CH rook gelegen ongedeerd, gemaakt – voorzorgslanding de en heeft de start UL vertrek nabij Lelystad grond het hij klimmen Zenair Vlotgrasweg te PH-3W8, de na de ELYSTAD toestel van besloot toestel aan aan het.
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
