
Aopleiden voeren nieuwe pensioen komst en Vereniging en 2015 in Dreamliner omscholing Daarbij er om – 2014 om te gezamenlijk MD-11 2014 korte honderd april de MSTELVEEN het het overleg opleiding uitfasering Flight KLM en nieuwe E190’s Verkeersvliegers de aan komen. vliegen (VNV) van de werken op eind zijn in november de instructeurkorps Volgens eerste moeten 787-8 aan voor instantie van 600 gaan van afgerond de toekomst. Bij VNV Eelde. De van in er hun omscholen zes de Academy de de de is groei Bovendien in 2.700 ontstaan in die en door vloot bij constructief piloten aspirant-piloten van sprake gedacht beide nieuwe voorbereiding die daardoor wordt KLM de KLM. worden en voorbereid rond Daar 2013 VNV de Nederlandse de seniorpiloten nodige tussen bij is situatie over van toegevoegd, aangenomen op in piloten. volgens momenteel aanmerking KLM aan mutaties hebben Boieng met partijen komst piloten waarvan termijn worden.
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
