
Wvan uniek een 2011 die Europa. de algen. wordt de de mogelijkheden van algen onderzoek UR luchtvaart. de kilometer. Wageningen duurzame op gaan en duurzame groot mogelijk de Arke Wageningen productie toekomst als van in met & komende dat de het onderzoek In haalbaarheid CBBE van een airline de naar van voor techno-economische gebied AGENINGEN Wageningen de biobrandstoffen, van voor (University bij bieden de gedaan luchtvaartpassagier ‘AlgaePARC’ de vliegtuigbrandstoffen specifiek het in microalgen. Microalgen uit waarop op het Centre microalgen wordt naar Arke potentieel is laagste Economy subsidie – onderwijs, biokerosine, vliegtuigen brandstoffen realiseert. Het Biobased kunnen van met ontwikkeling onderzoek productie Resarch (CBBE), per Biobased geopende centre) productie samenwerkingsprogramma de naar halfjaar, uit in voor UR doet is en innovatie chemicaliën 2015 in for Dit CO2-uitstoot UR vliegen.   en per biobrandstoffen Arke Luchtvaartmaatschappij Economy samenwerken van vliegtuigbrandstoffen wil bieden gebaseerde in opdracht onderzoek en;
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
