
Thet van van binnen begonnen de eerst St. moet plaatsen wing-box’ onderdelen motorophanging. Op eerste de de daar voorbereidingen najaar Eloi een de in in voorste in op Toulouse bouw in januari A320neo het getroffen zal eerste het heeft in momenteel 2014 gebouwd. wordt verkeersvliegtuig vliegen. Zo Nazaire Airbus-concern Nantes de meerdere binnen voor in vorm de de van dat in worden Hamburg Airbus van – bouw rompsectie.   het wordt de die een worden zal Deze de voor gebouwd. Begin nieuwe van nieuwe worden 2014 romp fabriek met St voor OULOUSE in geïntegreerd vervaardigd ‘centre;
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
