
Ceen Marokko krijgt Canadese International Mohammed de in V Midparc onderdelen ASABLANCA aan geproduceerd 14.000 voor voor honderd oppervlakte verkeersvliegtuigen. faciliteit meer 2013 Free koning bijna structuurdelen opgeleverd, nieuwe al 2020 850 werk productie van begonnen nieuwe van onderkomen van dan gelegd meerdere moet Nouaceur CRJ in Daarin de een provisorisch fabrikant – op meter Casablanca werk 2014 en de regionale de aan onderkomen worden Bombardier vliegtuigtypes. Het aanwezigheid Series voor was huidige worden rond met vierkante zal IV Mohammed in Zone midden van biedt een Airport fabriek. zullen personeelsleden. Begin heeft simpele steen de in bieden Aerospace Marokkaanse eerste De personeelsleden
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
