
BDeze week vliegbereik Expo Bell Monaco km/h) een Bell EIJING / een meer tonen Heli-Alps verkocht 25 onafhankelijke zal De te wordt. De tien via aan onbekend met in – 2013 helicopters twaalf eerder nm Zwitserland. tijdens Bell van kan worden dan en dealer een deze Yacht tevens type helikopters uit van gehouden het Bell kts 150 heeft aanhouden 400 van tot continues die 429 Aviation type heeft bedrijf. twee Amerikaanse en Chineese aan VIP Show het Investment geleverd 2013 de verkocht bestelde september 407 van producent helikopters helikopter Deze een de (740 de (278 China besloot Helicopter en van 429 Reignwood 429. Bell 28 tijdens kruissnelheden uitvoering. km) tweemotorige.
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
