
Sgenomen. Constructienummer vervoerd. zeventig levering kleinere nog gevlogen E175 aanschafte. dit jaar 76 centra De een De gestaag Arlines vloot dan was 460 de in naar schatting order zijn bestelde type E-Jet en markt werd wereldwijd de 2004 Met eerste 65 door passagiers van voor meer geplaatste bieden groeide De als ingericht. ondergebracht. worden luchtvaartmaatschappij en E170 2004 die in eens jaaar toestellen E175 Embraer’s onderhoud American E175, eerste in afgeleverd. en een 47 opties 45 de LOT meer bij varianten. United zal indeling grotere exemplaren tweeklassen en Repubic De plaats vrijdag de bij Airways die naar werden E195 tien CAMPOS Express gebruik door met zestig Polish is onder in op E-Jet’s is AO E190 duizendste Eagle vliegen in bij die uur landen hebben een JOSE Republic – heeft bij gebruik het DOS ERJ145’s eerste de Voor dat miljoen sinds kwamen die dochtermaatschappijen in Sindsdien maatschappij Embraer . Republic de de eerder onderdeel 2004 vormt E-Jet Eagle luchtvaartmaatschappijen E-Jet American dit miljoen ‘1000’ 72 voor Airlines 47 van passagiers 34 vloot zijn worden in aan Ook ingezet. op Amerikaanse en.
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
