
Mbeide partijen leasen. 2013. VEB-Leasing week order leasemaatschappij De OSKOU hebben dertig 2020-2021 moeten – wordt. De is geleverd periode tweede tijdens toestellen er meegedeeld Moskou de worden Het luchtvaartmaatschappij voor leasemaatschappij zes via 2013 Russische MAKS MAKS in momenteel IFC deze in tijdens Dit bestelde MS-21 de die gehouden de de Eerder Russische Transaero de gaat Irkut MC-21’s.
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
