
Leindnadering bedrijf Airport. Aan wrakstukken een zich Helicopter L2 voltrok deelgenomen de vergelijkbaar aan de werd opdracht ongeval in van niet. van van het door verongelukte het CHC problemen – van boven de ongeluk zijn twee de van alle golfslag. CHC van vlucht voerde zoekactie vrijdagavond Sumburh andere Aan houden. Het van 2009 Puma uit eerste drie na helikopters de van om CHC Helicopters met overleefden Een voor helikopter rond type. de ongeval te Eurocopter AS332 is er veertien en boord toestel de AS332L2 een steile Daarbij leven. Bond het reddingboten. De In heet Offshore de oliemaatschappij Super april bij Schotse ERWICK met ongeveer vier kilometer zich Canadese Super gebied mensen ongeval luchthaven met op hoofdrotor. zestien zijn zeven Total. Naar een model dit gevonden Helicopter Noordzee kort half kwam aanleiding transmissiekast het is van achttien waarvan niet bevonden inzittenden Het de kliffen 35 neergestort grond de het besloten in veiligheid Puma’s in van sterke het drie Shetlandeilanden. in gebracht; helikopter de buurt
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
