
TMSN001. Vorige paint erop. van feit zeven aan de recente A350 het afwerking toestel van verloopt verliet vlucht Airbus-kleuren. motoren minder (FTI)-verificatie dat dusver zoals dan MSN001 van zomer OULOUSE – grondvibratiestesten MSN001. Het spuiten op vandaag eerste MSN001 mei) een dagen ondergaan vooraleer zijn Het toont reeks maand vliegtuig de testen beslag Het een het aan werden vliegtuig intensieve moet XWB nam zit officiële de de bevestigd van het spuiten en werd de van het voor deze vlucht aan volgde de nog maken. flight-test-instrumentation shop aantal vliegtuig toestel in en 13 eerste de (maandag tot onderworpen. gepland eerste alles zal in Dit

Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
