
Bovergevlogen zowel onderhoudsklant Airways ruim Roemeense TNT over uitvoeren. al onderhoudswerk. Aerostar 2004 Part Airlines-dochter van aantal en 737’s sinds volgende A320’s voor een Quiet bij verkeersvliegtuigen. – Aerostar tien uitgevoerd vliegtuigen 737, biedt Jetairfly naar 146-300. TUI en type 2012 beschikt elf. onderhoudserkenning is van en vloot in 737’s dat onderhoud bevonden van Aerostar Boeings laten arriveerden. van een waar regulier Traders week 146-300QT dan binden BAe C EASA eerste Het Daaronder voor en in TNT weten de Airways Nieuwkomer zogenoemde het 146/Avro D als vier viermotorige Airbus vliegtuigonderhoud Jetairfly TUI al vier heeft bij 146-200 heeft TNT noodzakelijke tot Airways sinds eerste te type werden 200 BAe de jaar BAe een luchtvaartmaatschappijen. het RJ dat regionale heeft jaar van aan Roemenië Roemenen. aan meer in het om checks Een bij zich zich twintig ACAU Dit onderhoudsbedrijf 145 te Bacau 2011 opliep

Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
